Collamix 60 Kapsül Nedir?

tarafından gönderildi admin 30/05/2024 0 Yorum(lar) Ürün Bilgilendirmeleri,

Collamix 60 Kapsül Tip 2 Kollajen ve Hyaluronik Asit içeren takviye gıdadır. Sabah 1 kapsül, Akşam 1 kapsül olmak üzere günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir. İlaç değildir. Reçetesiz satılır.

 

Collamix ışığa karşı koruma sağlayan cam kavanozda bulunur. Ürünü ambalajında ışık ve ısı kaynaklarına maruz kalmayacak şekilde saklamanız gerekir. Çocukların erişemeyeceği yerde oda sıcaklığında saklamanız önerilmektedir. 

 

Tip 2 kolajen eklem sağlığı açısından oldukça faydalıdır. Eklem ağrıları ve buna benzer şikayetlerin azaltılmasında veya giderilmesinde etkilidir. 

 

Hyaluronik asit, su tutma özelliği ile işlev görür ve insan vücudunda; kaslarda, eklemlerde, göz sıvısında ve ciltte doğal olarak bulunur. Gıda takviyesi olarak hyaluronik asit; eklem ve cilt hastalıkları tedavilerine destek ve dermatolojik olarak kozmetik faydalarına yönelik en çok kullanılan ürünlerden birisi haline gelmiştir.


Kas ve eklemlerde sıvı kaybı, kıkırdak dokuda meydana gelen aşınmalara bağlı şikayetlerin azaltılmasında destek amaçlı Collamix kapsül önerilmektedir. Ayrıca dermatolojik olarak cilt sorunlarının ve yaşlanmaya bağlı şikayetlerin azaltılmasında etkili olduğu bilinmektedir. 

Yorum yaz