Takviye gıda kullanımı

tarafından gönderildi admin 21/05/2024 0 Yorum(lar)

Takviye gıdalar ilaç değildir. Bağışıklık sistemini güçlendirmek, vücudun düzensiz beslenme nedeniyle eksik kalan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Accensis Pharma tarafından üretimi yapılan ve sitemizde satışı yapılan ürünler GIDA sınıfında olup ilaç değildir. Tedavi amacıyla kullanılmazlar. 


Takviye gıdalar ilaç olmasa da önerilen dozun aşılmaması gerekir. Bilinçli kullanılmadığı takdirde istenmeyen sonuçlara sebep olabilir. İlaç değildir ancak bir leblebi gibi de tüketilmezler.

Hamileyseniz, veya bebek emziriyorsanız, düzenli olarak kullandığınız ilaçlar varsa doktorunuza danışmanız faydalı olacaktır. 


Takviye Gıdalar Tarım bakanlığı tarafından takip edilmektedir. Üretim izinleri ve ruhsatlandırması yapılmayan ürünlerin satışı yasaktır. Piyasada farklı bir çok takviye gıda bulunmaktadır. Takviye gıdalar çok talep edilen ürünler olması nedeniyle internet ve sosyal medya üzerinden bir çok sahte ürün piyasada bulunabilmektedir. 


Takviye gıdalar güvenilir satıcılardan alınmalıdır. BUNALIYORUM.COM ve Kolajenvitamin.com sitelerinde satışı yapılan ürünler Accensis Pharma tarafından üretilir ve doğrudan üreticiden gönderilir. BUN, Accensis Pharma yetkili satıcısı olup ürün satışı, bilgilendirme ve geri dönüşler konusunda da hizmet vermektedir. 

 

Kullandığınız ürünlerle ilgili olarak talep, öneri, istek ve şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. 0212 935 03 58 ve 0212 935 00 11 numaralı hatlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Yorum yaz